Harman Kardon Omni Adapt - odbiornik bluetooth i Wi Fi

Bezprzewodowy dźwięk stereo wypełniający całe pomieszczenie dostępny po jednym naciśnięciu przycisku.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: HARMAN KARDON
  • Dostępność: dostępny
  • szt.
  • 549,00 zł 469,00 zł

Harman Kardon Adapt

Podoba Ci się koncepcja wyrafinowanego systemu multiroom bez plątaniny przewodów, kucia ścian i instalowania kiepskich głośników w sufitach? Masz, lub planujesz mieć świetne kolumny i wzmacniacz bez godzenia się na kompromisy jakościowe, ale chcesz mieć także możliwość puszczania muzyki ze swojego smartfona? Właśnie dla Ciebie stworzony jest Harman Kardon Adapt - element systemu multiroom HD Audio z jakością 24bity 96kHz, który możesz podłączyć do swojego Hi-Fi i cieszyć się niesamowitą jakością dźwięku muzyki ściągniętej na swój smartfon czy tablet albo używać ulubionych aplikacji takich, jak iTunes czy Spotify. 

 

Zalety

Bezprzewodowy dźwięk w każdym pomieszczeniu.
Przesyłaj swoją ulubioną muzykę do wszystkich urządzeń Harman Kardon HD w domu jednocześnie.

Słuchaj różnych utworów w różnych pomieszczeniach.
Ulubiony utwór klasyczny w jednym pomieszczeniu gdy w innym gra koncert rockowy. Wiele strumieni na raz uszczęśliwi wszystkich.

Jednoprzyciskowe „Follow me audio".
Przechodząc z jednego pokoju do drugiego możesz wciąż słuchać swojej ulubionej muzyki zaledwie po przyciśnięciu jednego przycisku.

Konfiguracja za pomocą aplikacji.
Wykorzystaj aplikację Harman Kardon do pełnej konfiguracji i obsługi systemu HD audio bez kabli, bez podłączania czegokolwiek. Tej samej aplikacji, dzięki której prześlesz swoją ulubioną muzykę do wszystkich urządzeń HD audio.

Strumień HD audio.
W odróżnieniu od innych systemów Harman Adapt obsługuje studyjną jakość dźwięku 24b/96kHz audio HD. Ciesz się rewalacyjną jakością daleko przewyższającą CD.

Współpraca z ulubionymi aplikacjami.
Więcej muzyki, więcej zabawy, więcej możliwości! Z tym sprzętem każda aplikacja (na przykład iTunes Radio lub Spotify) staje się częścią systemu Harman Kardon. Użyj Bluetooth i Adapt, aby przekierować swoją ulubioną muzykę do pozostałych głośników w domu.

Re-stream Bluetooth
Podłącz swój telewizor, iPoda, DVD lub cokolwiek pod Bluetooth lub gniazdo jack a Adapt automatycznie prześle sygnał do Wi-Fi aby był dostępny w całym domu.


Specyfikacja

Sekcja audio
Poziom wyjściowy: 1Vrms
Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz
Współczynnik S/N: >85dB
Wejścia: Aux-in, Bluetooth, Wi-Fi