JBL SPARK

Głośniki do zawieszenia

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JBL
  • Dostępność: dostępny

  • 269,00 zł
  • szt.

Spark — wygląd i dźwięk przekraczający oczekiwania

Zestaw głośnikowy JBL Spark to najlepszy dźwięk i atrakcyjny, unikalny wygląd tak indywidualny, jak Twój smak muzyczny. Wewnątrz Spark to stereofoniczny zestaw głośnikowy JBL o jakości dźwięku, z której znana jest firma JBL. Na zewnątrz Spark to nowoczesny kształt wyróżniający go spomiędzy podobnych produktów. Za pomocą megafonowego korpusu i bezprzewodowej technologii Bluetooth zestaw głośnikowy Spark może odtwarzać Twoje ulubione utwory ze smartfona lub tabletu i wypełnić cały pokój ulubioną muzyką.

Zamów zestaw głośnikowy Spark w ulubionej kolorystyce, i przekonaj się, jak dobrze pasuje do stylu Twojego domu i jak wiele kolorów i dźwięku potrafi wnieść do każdego pomieszczenia. Zawieszony na ścianie, postawiony na stole lub na półce zestaw głośnikowy Spark będzie pasował w każdym miejscu, zapewniając uniwersalność w nowy, ekscytujący sposób.

Atrakcyjne wzornictwo

Nowoczesne wzornictwo zestawu głośnikowego Spark obejmuje przejrzystą obudowę, solidną maskownicę metalową, przewód w tekstylnym oplocie i odpowiednio dopasowany zasilacz sieciowy JBL. Innymi słowy, zestaw głośnikowy Spark pasuje wszędzie, a wygląda i brzmi w sposób godny tradycji.

Łączność Bluetooth®

Zestaw głośnikowy JBL Spark wyznacza nowe standardy wszechstronności połączeń dzięki natychmiastowej możliwości odtwarzania bezprzewodowego dźwięku z dowolnego urządzenia Bluetooth®, w tym smartfona, tabletu, komputera i odtwarzaczy multimedialnych.

Doskonały dźwięk JBL

Jeśli jest to JBL, musi brzmieć dobrze. Dwa przetworniki zestawu Spark i optymalnie dostrojony port basowy zapewniają wspaniałe brzmienie dźwięku o zdumiewającej mocy. Nie uwierzysz, jak wiele szczegółów można usłyszeć w Twoich ulubionych utworach dzięki zestawom firmy JBL.

Łatwa instalacja i konfiguracja

Zestaw głośnikowy JBL Spark wygląda olśniewająco w każdym pomieszczeniu. Możesz go zawiesić, postawić w kącie lub na dowolnym stole czy też półce. Połączenie bezprzewodowe Bluetooth nawiążesz w mgnieniu oka, co oznacza, że możesz od razu rozpocząć odtwarzanie muzyki.