Głośnik bezprzewodowy Pioneer MRX-3

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PIONEER
  • Dostępność: dostępny
  • szt.
  • 1 299,00 zł 698,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Bezprzewodowy głośnik strumieniowy zawiera zintegrowany dwupasmowy moduł Wi-Fi, Bluetooth, Wbudowany Chromecast, transmisję strumieniową, Spotify Connect/Deezer/Tidal, radio internetowe TuneIn oraz bezprzewodową technologię multi-room

 

Nie musisz już się zgadzać na kompromisy w zakresie jakości dźwięku, czy uniwersalności w przypadku systemu transmisji strumieniowej dźwięku w domu. Kompaktowy głośnik MRX-3 z 77mm średniotonowymi i 28mm niskotonowymi przetwornikami dźwięku wypełni muzyką każde pomieszczenie. Niezależnie od tego, czy utwory muzyczne pochodzą z serwisów strumieniowych Spotify lub Tidal, są zapisane na lokalnym serwerze, w smartfonie komórce czy w tablecie, niezależnie od ich pochodzenia, formatu czy miejsca zapisu – każdy utwór zabrzmi z najwyższą jakością dzięki głośnikowi MRX-3, który może odtwarzać muzykę w najpopularniejszych standardach transmisji strumieniowej poprzez Wbudowany Chromecast, AirPlay, i PlayFi.

Krótko mówiąc, MRX-3 dopasowuje się do indywidualnych upodobań każdego użytkownika, nie narzucając z góry jednej metod czy standardu. Dzięki funkcji Fire Connect™ MRX-3 ma nawet dostęp do źródeł znajdujących się w innych pomieszczeniach – np. gramofony czy dźwięk z telewizora, jeżeli takie urządzenia są podłączone do urządzeń kompatybilnych z Fire Connect™-. Szeroki wybór urządzeń Pioneer oraz urządzenia innych producentów już oferują lub niebawem będą oferować technologię FireConnect™. Sterowanie głośnikami MRX-3 oraz produktami z funkcjami transmisji strumieniowej dźwięku najnowszej generacji firmy Pioneer odbywa się przez aplikację bezprzewodową zdalnego sterowania Pioneer dla urządzeń iOS oraz urządzeń z systemem Android. Na samym urządzeniu znajdują się również pokrętła i przyciski podstawowych funkcji, jak np.: regulacja głośności, czy przełączanie utworów.

 

Aplikacja Pioneer Remote App na iPad/iPhone/ iPod lub smartfon Android  umożliwia sterowanie bezprzewodowym głośnikiem i odtwarzaniem materiałów zapisanych w telefonie. Można również wybierać internetowe stacje radiowe lub odtwarzać utwory z własnego serwera sieciowego.

 

Ten produkt obsługuje technologię FireConnect™ firmy Blackfire Research. FireConnect™ to stabilny protokół bezprzewodowy, który duplikuje każde źródło audio podłączone do kompatybilnego urządzenia audio w pomieszczeniu - od gramofonu, po strumieniowy odtwarzacz audio - na bezprzewodowym głośniku MRX, znajdującym się w innym pomieszczeniu, kończąc.

W produkcie tym wbudowano technologię Wbudowany Chromecast, która umożliwia przesyłanie  strumienia danych (muzyka, radio lub podcast) z urządzenia mobilnego do głośnika.  Z każdego miejsca w domu można sterować odtwarzaniem dźwięku za pomocą aplikacji, uruchamianej przez Chromecast, na urządzeniu mobilnym - iPhonie, iPadzie, smarfton z Android, Mac i PC z Windows oraz Chromebook.


Urządzenie oferuje nieograniczony zasób muzyki, sportu, programów publicystycznych i wiadomości z internetowych stacji radiowych i serwisów muzycznych, w tym Spotify®, TuneIn, TIDAL, i Deezer.

WŁAŚCIWOŚCI AUDIO
Głośniki: 2-drożny (77 mm Woofer x 2 + 26 mm Tweeter )
Możliwość połączenia dwóch głośników i stworzenia systemu Stereo
przez technologię FireConnect *1

FUNKCJE SIECIOWE
Chromecast i DTS Play-Fi
Bezprzewodowy system Multi-room Audio FireConnect™
Spotify ®, TIDAL, Deezer Ready
Internetowe radio TuneIn

KOMFORT
Intuicyjna obsługa za pomocą przycisków w obudowie
Wi-Fi (Dwuzakresowe 5 GHz/2.4 GHz)
Bluetooth (wersja: 4.1+LE,Profile: A2DP/AVRCP, Kodek: SBC/AAC)
Łatwa konfiguracja Wi-Fi
Kompatybilny z aplikacją sterującą Pioneer Remote App (iOS/Android)
GNIAZDA
AUX-In
LAN
SPECYFIKACJA
Zasilanie: 100-240 V, 50/60 Hz
Wymiary: 320 x 180 x 145 mm
Masa: 2.3 kg
Bezprzewodowy głośnik
BLACK WHITE