Ekskluzywne słuchawki Harman Kardon SOHO

  • 445,00 zł
  • szt.

Model Harman Kardon Soho wyznacza nowe standardy w dziedzinie technologii, stylowego wyglądu i nowoczesnej funkcjonalności, zapewniając wspaniały dźwięk także w czasie podróży.

Harman Kardon Soho to słuchawki przyszłości, które charakteryzują się niesamowitą jakością dźwięku, niespotykanym wyglądem oraz eleganckim wykończeniem. Wyjątkowo estetyczne słuchawki Harman Kardon Soho dostarczają niezwykłej jakości dźwięk, wykorzystując 30 mm przetworniki oraz wydajne przetworniki neodymowe pozwalające uzyskać wyraziste brzmienie wysokich tonów oraz szerokie pasmo tonów niskich.

Stylowy wygląd będący połączeniem wyszywanej skóry i elementów ze stali nierdzewnej, elegancka konstrukcja składanego pałąku oraz składane muszle ułatwiające umieszczenie słuchawek w ultrapłaskim futerale, a do tego system chowania kabli – wszystko to sprawia, że model Harman Kardon Soho idealnie nadaje się dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Wbudowany pilot zdalnego sterowania oraz mikrofon sprawiają, że korzystanie ze słuchawek Harman Kardon Soho jest łatwe i nie chce się ich zdejmować – świetnie nadają się do słuchania muzyki zarówno w formacie mp3, jak i pochodzącej z urządzeń z systemem iOS.

Zgodnie z polityką firmy Harman Kardon opartą na stałym udoskonalaniu produktów i dbaniu o ich elegancki wygląd słuchawki Harman Kardon Soho zostały stworzone z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań i są niezastąpionym towarzyszem podróży.

Elegancki wygląd

Elegancki, europejski styl przejawiający się w połączeniu wysokogatunkowej skóry i wykończenia ze stali nierdzewnej.

Nadzwyczajna jakość dźwięku

30 mm przetworniki i przetworniki neodymowe dostarczają wysokiej jakości dźwięk w całym paśmie częstotliwości.

Składane, przenośne, bezpieczne

Unikatowy sposób składania pozwala przechowywać słuchawki w ultrapłaskim futerale, co ułatwia ich przenoszenie.