Kategorie

Przeczytaj opinie klientów

Credit Agricole Raty

LukasRaty

Ekskluzywne słuchawki dokanałowe KEF M200

Producent: KEF
Dostępność:
dostępny
szt.
849,00 zł549,00 zł


Z dwoma dedykowanymi dynamicznymi głośnikami, słuchawki hi-fi M200 pozwalają cieszyć się najdelikatniejszymi niuansami oryginalnego nagrania.

 

Połączenie 10mm głośnika niskotonowego z 5,5mm neodymowym głośnikiem średnio- i wysokotonowym w unikalnym głośniku KEF Dual Dynamic Driver (DDD) tworzy nieskazitelnie szczegółowy i ujmująco naturalny dźwięk w całym zakresie częstotliwości, z komorą niskotonową podłączoną do lekkiej aluminiowej obudowy dla czystych i wolnych od rezonansu basów.

Dyskretne i elastyczne ramię Secure Arm od KEF zagina się dopasowując się do kształtu ucha, tak aby każda słuchawka zawsze znajdowała się w odpowiednim miejscu, nawet gdy jesteś w ruchu. Dzięki ergonomicznej osłonie i miękkim silikonowym końcówkom, które dopasowują się do kanału słuchowego tworząc uszczelnienie akustyczne i eliminując hałas zewnętrzny, słuchawki te są tak naturalne, że szybko zapomnisz, że je masz na sobie.

Kompatybilne z większością smartfonów, komputerów i innych urządzeń mobilnych, M200 umożliwia obsługę funkcji odtwarzania oraz przełączania się między rozmowami telefonicznymi i muzyką poprzez mikrofon liniowy i pilot do iPhone i innych produktów Apple. Wystarczy je podłączyć i oddać się pierwszorzędnej rozrywce.

Przetwornik   5.5 mm and 10mm

Pasmo przenoszenia  20Hz~20kHz

Skuteczność 94 dB±4dB  (IEC-318 at 1KHz)

Impedancja nominalna  12±10%Ohm

Max. pobór mocy  10mW

Tłumienie szumu   -30dB

Długość kabla  1.2m

Złącze 3.5mm

Waga  26g