Denon AVR-X1700H 7.2 kanałowy amplituner kina domowego | Dolby Atmos | 8K | Denon Heos

7.2 kanałowy amplituner AV 8K z dźwiękiem 3D, sterowaniem głosowym i platformą HEOS® Built-in
Nowy 7.2 kanałowy amplituner AV 8K Denon AVR-X1700H obsługuje najnowsze formaty dźwięku 3D, w tym Dolby Atmos®, technologię Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X® oraz DTS Virtual:X™ z mocą 145 W na kanał. Oferuje kompatybilność z najnowszymi specyfikacjami HDMI, takimi jak rozdzielczość obrazu 8K/60Hz oraz 4K/120Hz, VRR, ALLM, Dolby Vision™, HDR10+ i eARC. Dzięki platformie HEOS® Built-in możesz bezprzewodowo odtwarzać muzykę z Spotify®,Amazon Music HD, TIDAL, Deezer i wielu innych serwisów. Współpracuje z Amazon Alexa i Apple Siri zapewniając intuicyjną kontrolę głosową.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: DENON
  • Dostępność: dostępny
  • 3 499,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

7.2 kanałowy amplituner AV 8K z dźwiękiem 3D, sterowaniem głosowym i platformą HEOS® Built-in
Nowy 7.2 kanałowy amplituner AV 8K Denon AVR-X1700H obsługuje najnowsze formaty dźwięku 3D, w tym Dolby Atmos®, technologię Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X® oraz DTS Virtual:X™ z mocą 145 W na kanał. Oferuje kompatybilność z najnowszymi specyfikacjami HDMI, takimi jak rozdzielczość obrazu 8K/60Hz oraz 4K/120Hz, VRR, ALLM, Dolby Vision™, HDR10+ i eARC. Dzięki platformie HEOS® Built-in możesz bezprzewodowo odtwarzać muzykę z Spotify®,Amazon Music HD, TIDAL, Deezer i wielu innych serwisów. Współpracuje z Amazon Alexa i Apple Siri zapewniając intuicyjną kontrolę głosową.

 

Doskonała jakość kina domowego — obsługa 8K
AVR-X1700H zapewnia najwyższą jakość kina domowego dzięki obsłudze rozdzielczości 8K/60Hz i 4K/120Hz, a także kompatybilności z najnowszymi specyfikacjami HDMI. Nowy amplituner AVR-X1700H pozwala zbudować najlepsze kino domowe 4K już dziś i jest gotowy do obsługi 8K, kiedy zajdzie taka potrzeba. Ciesz się najwyższej jakości dźwiękiem i obrazem 3D,
spełniającym nawet najbardziej wymagające potrzeby związane z rozrywką.

Potężny siedmiokanałowy wzmacniacz z najnowszymi specyfikacjami kina domowego
Wyposażony w wysokoprądowe wzmacniacze na wszystkich kanałach, AVR-X1700H zapewnia wysoką moc 145 W na kanał. Przetworniki o niskiej impedancji zapewniają kompatybilność z szeroką gamę głośników,dostarczając zrównoważony, tonalny dźwięk.

Zachwycający dźwięk 3D
Zanurz się w dźwięku 3D dzięki technologii Dolby Atmos®, technologii Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X® i DTS Virtual:X™. Skonfiguruj system dźwięku przestrzennego 5.1.2 Dolby Atmos, korzystając z dedykowanych głośników Dolby Atmos lub głośników sufitowych, aby uzyskać najwyższą jakość kina domowego. DTS:X zapewnia Twoim filmom, grom i muzyce realizm nieporównywalny z tradycyjnym dźwiękiem przestrzennym 5.1. Technologie Dolby Atmos Height Virtualization i DTS
Virtual:X symulują otaczający dźwięk kanałów górnych, tworząc wirtualne efekty wyższej warstwy w układzie głośników 7.1, 5.1 lub 2.1.

Zaawansowana sekcja wideo 8K HDMI obsługująca różne formaty HDR
Aby uzyskać najlepszą dostępną jakość obrazu, AVR-X1700H został wyposażony w zaawansowaną sekcję HDMI (6 wejść / 1 wyjście) z trzema wejściami 8K obsługującymi transmisję sygnału 8K/60Hz i 4K/120Hz z szybkością 40 Gb/s. Wszystkie wejścia HDMI obsługują 4:4:4 Pure Color sub sampling, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic HDR, 3D, oraz BT.2020 zapewniając wyjątkową jakość obrazu. Ciesz się skalowaniem do 8K, a także przetwarzaniem HDCP 2.3, aby
odtwarzać treści chronione przed kopiowaniem bez ograniczeń.

Platforma HEOS® Built-In multi-room
Ciesz się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu w domu bezprzewodowo dzięki platformie HEOS® Built-in. Odtwórz tę samą
piosenkę w każdym pokoju lub wybierz inną piosenkę dla każdego pomieszczenia. Współpracuje również z Amazon Alexa i Apple Siri, aby zapewnić intuicyjną kontrolę głosową dla całej domowej rozrywki. Podłącz głośniki Denon Home, aby uzyskać doskonały dźwięk w całym domu. HEOS obsługuje również Spotify Free i Premium, Amazon Music HD, TuneIn, SoundCloud, TIDAL i wiele innych serwisów. (Nie wszystkie serwisy muzyczne są dostępne we wszystkich krajach i regionach)

Łatwa konfiguracja i automatyczna zmiana nazwy HDMI
Dołączona skrócona instrukcja obsługi AVR-X1700H zawiera proste, jasne instrukcje, jak zacząć korzystanie z amplitunera. Po podłączeniu telewizora do AVR-X1700H przez HDMI, na ekranie telewizora pojawi się asystent konfiguracji Denon, który poprowadzi Cię krok po kroku przez proces konfiguracji. Z tyłu amplitunera AV znajduje się szereg oznaczonych kolorami terminali głośnikowych, co ułatwia organizowanie i podłączanie przewodów głośnikowych. AVR-X1700H automatycznie
zmienia nazwy wejść HDMI po podłączeniu urządzenia źródłowego, ale możesz również zmienić nazwy ręcznie.

Korekcja akustyki pomieszczenia Audyssey
Wykorzystując zastosowany system pomiaru akustyki pomieszczenia Audyssey MultEQ XT i dostarczony mikrofon, AVR-X1700H precyzyjnie analizuje sygnał wyjściowy każdego głośnika, aby zoptymalizować każdy kanał. Dodatkowo, opcjonalna aplikacja Audyssey MultEQ Editor (dostępna w sprzedaży) pozwala zaawansowanym użytkownikom przejść do szczegółowych ustawień w celu dalszej regulacji i dostosowania środowiska odsłuchowego. Aplikacja jest dostępna zarówno dla systemów
iOS, jak i Android.

Apple AirPlay 2
Użyj AirPlay 2, aby bezprzewodowo przesyłać muzykę Apple do amplitunera AV lub łączyć się z innymi głośnikami kompatybilnymi z AirPlay, aby wypełnić cały dom muzyką.

Bluetooth oraz Wi-Fi
Serce Twojej sieci bezprzewodowej, Denon AVR-X1700H został wyposażony w zaawansowany system nadawczo-odbiorczy z dwiema
antenami zapewniający niezawodny bezprzewodowy streaming przez Bluetooth i Wi-Fi nawet w środowiskach miejskich o dużym natężeniu sieci. Ciesz się słuchaniem ulubionej treści audio bezprzewodowo ze swoich inteligentnych urządzeń.

Wejście gramofonowe
Dzięki wbudowanemu wejściu gramofonowemu AVR-X1700H umożliwia podłączenie gramofonu i odtwarzanie płyt winylowych. Ciesz się swoją kolekcją vintage z dźwiękiem o wyjątkowej jakości.

Niesamowity dźwięk zbudowany na 110 latach innowacji
Jako pierwszy japoński producent elektroniki audio z wybitną historią pionierskich rozwiązań, Denon jest definicją japońskiej marki audio. Od założenia w 1910 roku, realizujemy naszą misję poprzez nieustanne dążenie do jakości, innowacji i wydajności dźwięku. Wprowadzamy innowacje, aby zapewnić najlepsze wrażenia.

Wspaniałe kolory – uniwersalna kompatybilność, HDR10+ i Dynamic HDR
AVR-X1700H obsługuje formaty obrazu High Dynamic Range, HDR10, Dolby Vision i HLG (Hybrid Log Gamma). Dolby Vision przekształca wrażenia wizualne z zadziwiającą jasnością, kontrastem i kolorami. HLG oferuje technologię HDR w nadawanych treściach, zapewniając wyraźniejszy i czystszy obraz. AVR-X1700H obsługuje również HDR10+, który wysyła dynamiczne metadane do telewizora, aby uzyskać bardziej realistyczny obraz, a także Dynamic HDR. (Niektóre technologie nie są dostępne we wszystkich telewizorach)

Obsługa eARC
Główne wyjście amplitunera AVR-X1700H obsługuje eARC (enhanced Audio Return Channel), aby umożliwić transmisję nieskompresowanego i kodowanego obiektowo dźwięku bezpośrednio z aplikacji smart TV do amplitunera AV.

Najnowsze technologie zapewniające lepsze wrażenia filmowe
Dzięki AVR-X1700H możesz cieszyć się rozrywką w wyjątkowej jakości dzięki najnowszym dostępnym technologiom i oglądać filmy z niezrównaną ostrością. Ciesz się filmami w 8K, korzystaj z możliwości skalowania do 8K/60Hz, a także najnowszymi technologiami amplitunerów AV, takimi jak Dynamic HDR i Quick Media Switching (QMS), które eliminuje opóźnienia obrazu w filmach.

Dedykowane funkcje dla graczy
Ciesz się pełnią możliwości konsol nowej generacji dzięki nowemu AVR-X1700H. Graj w rozdzielczości 4K/120Hz, a także korzystaj z trybów Variable Refresh Rate (VRR), Quick Frame Transport (QFT) oraz Auto Low Latency Mode (ALLM) które zmniejszają lub całkowicie eliminują opóźnienia i rozrywanie klatek, zapewniając płynniejsze i bardziej szczegółowe wrażenia z gry.

Kompatybilność z Amazon Alexa
Steruj AVR-X1700H za pomocą poleceń głosowych korzystając z Amazon Alexa. Dostosuj głośność, przejdź do następnego utworu, przełącz wejścia dla różnych odtwarzaczy multimedialnych i nie tylko — „Just Ask”. Pobierz HEOS Home Entertainment Skill, aby włączyć polecenia głosowe Amazon Alexa dla Twojego AVR-X1700H, urządzeń HEOS i innych wybranych
produktów Denon.

Multi-source, multi-room
Dzięki Denon AVR-X1700H można cieszyć się wielokanałowym dźwiękiem przestrzennym w jednym pomieszczeniu i oddzielnym źródłem lub streamingiem muzyki w innym. Oglądaj film w jednym pokoju, podczas gdy inny członek rodziny słucha muzyki w innej strefie.

Tryb All zone TV audio
Odtwarzaj dźwięk z telewizora we wszystkich strefach. Ciesz się trójwymiarowym dźwiękiem, takim jak Dolby Atmos w strefie głównej oraz odtwarzaj to samo źródło w drugiej strefie. AVR-X1700H obsługuje zarówno źródła HDMI, jak i cyfrowe dla drugiej strefy po ustawieniu na „Źródło”

 

Moc wyjściowa 80 W na kanał (8 omów, 20 Hz–20 kHz, 0,08%, 2 kanały)
120 W na kanał (6 omów, 1 kHz, 0,7%, 2 kanały)
145 W na kanał (6 omów, 1 kHz, THD 1%, 1 kanał)
Impedancja głośników 4-16 Ω/ohm
Sekcja przedwzmacniacza
Czułość wejściowa / impedancja 200mV
Pasmo przenoszenia 10Hz–100kHz – +1, -3 dB (Direct Mode)
S/N Ratio 98dB (IHF-A weighted, Direct mode)
Wejścia HDMI 6
Composite x2
Phono x1
Analogue Audio x2
Digital Optical x2
USB (Front) x1
Wyjścia HDMI Monitor (eARC) x1
Composite x1
Audio Pre-Out 0.2ch
Zone 2 (pre-out / speaker assignable) - / x1
Headphones x1
Inne Ethernet x1
Microphone Port x1
FM/AM Tuner Antenna x1
Zasilanie AC 230V/50Hz
Konsumpcja energii 430W (Standby 0.1W, CEC standby 0.5W)
Konsumpcja energii(bez dźwięku)
29W (ECO Mode On)
39W (ECO Mode Off)
Maksymalne wymiary (WxHxD) 434 x 151 x 339mm
Waga 8.5kg
EAN AVRX1700HBKE2 // 0747192134617