Denon AVR-S660H 5.2 kanałowy amplituner kina domowego z 8K | Denon Heos | 8K | eARC

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: DENON
  • Dostępność: dostępny

  • Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 699,00 zł brutto
  • 3 185,00 zł 1 679,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

5.2 kanałowy amplituner AV 8K ze sterowaniem głosowym i platformą HEOS® Built-in Denon AVR-S660H to 5.2 kanałowy amplituner AV 8K o mocy 135 W na kanał oferujący obsługę formatów Dolby TrueHD, Dolby Surround, DTS-HD Master Audio i DTS Neo:6. Jest komptybilny z najnowszymi specyfikacjami HDMI, takimi jak rozdzielczość 8K/60Hz, 4K/120Hz oraz VRR, ALLM, HDR10+ i eARC.

 

Wysokowydajny pięciokanałowy wzmacniacz
Maksymalna wydajność i 135 W mocy na kanał, aby zapewnić klasyczne i dynamiczne brzmienie Denon.

Obraz w jakości 8K
Trzy wejścia 8K i jedno wyjście umożliwiają transmisję sygnału 8K/60Hz i 4K/120Hz. Skalowanie do 8K jest dostępne na wszystkich sześciu wejściach HDMI.

Otocz się dźwiękiem ulubionych filmów, gier i muzyki
Obsługa formatów Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio oraz Dolby Surround i DTS Neo:6.

Obsługa eARC HDMI
Podłącz telewizor z obsługą eARC HDMI przez główne wyjście HDMI, aby umożliwić transmisję nieskompresowanych i kodowanych obiektowo formatów dźwięku, takich jak Dolby Atmos i DTS:X,bezpośrednio z aplikacji Smart TV do amplitunera AV.

Najnowsze formaty obrazu
Kompatybilność z HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision i Dynamic HDR zapewnia najwyższą jasność, klarowność i kontrast obrazu.

Następna generacja kina domowego
Dzięki rozdzielczości 8K/60Hz, możliwości skalowania do 8K oraz trybom Dynamic HDR i Quick Media Switching (QMS) możesz cieszyć się krystalicznie czystym obrazem w najwyższej dostępnej jakości.

Dedykowane funkcje dla graczy
Obsługa rozdzielczości 4K/120 Hz oraz tryby Variable Refresh Rate (VRR), Auto Low Latency Mode (ALLM) i Quick Frame Transport (QFT) poprawiają wrażenia z gry dzięki niesamowitemu obrazowaniu oraz zmniejszonym opóźnieniem.

Współpracuje z Twoimi ulubionymi asystentami głosowymi
Użyj swojego głosu, aby sterować AVR-S660H i muzycznymi serwisami streamingowymi korzystając z Amazon Alexa i Apple Siri.

Bezprzewodowy streaming z najpopularniejszych serwisów muzycznych
Ciesz się wszystkimi ulubionymi serwisami muzycznymi, takimi jak Spotify®, Amazon Music HD, TIDAL, Deezer i nie tylko. AVR-S660H pozwala również cieszyć się muzyką przez AirPlay 2 i Bluetooth.Wejście Phono Dzięki wejściu gramofonowemu AVR-S660H umożliwia podłączenie gramofonu i odtwarzanie ulubionych płyt winylowych. Ciesz się swoją kolekcją z dźwiękiem o wyjątkowej jakości.

Platforma HEOS® Built-in multi-room
Odtwarzaj różne utwory w kilku pokojach lub wybierz jeden i słuchaj we wszystkich pomieszczeniach jednocześnie.
AVR-S660H współpracuje również z nowo wprowadzonymi głośnikami Denon Home, pozwalając cieszyć się doskonałym dźwiękiem Denon w całym domu.