DENON AVC-X3700H amplituner kina domowego Denon heos 8k | menu pl |

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: DENON
  • Dostępność: dostępny
  • 6 999,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

 

Zanurz się w potężnym kinie domowym. Dzięki mocy 180 W na kanał, Denon AVC-X3700H zapewnia naprawdę wciągające wrażenia dźwięku 3D dzięki dekodowaniu Dolby Atmos, DTS: X i IMAX Enhanced. 9-kanałowa sekcja wzmacniacza wyposażona została w dwa radiatory i wydajne źródło zasilania, aby zapewnić słynny, mocny, dynamiczny i precyzyjny dźwięk Denon. AVC-X3700H obsługuje najnowsze technologie wideo HDMI, takie jak rozdzielczość 8K 60Hz i 4K/120Hz, Dolby Vision, HDR10, HDR10+, Dynamic HDR, HLG, a także skalowanie do 8K i obsługę standardu HDCP 2.3 na wszystkich wejściach HDMI (7 wejść / 3 wyjścia). Streamuj muzykę z popularnych serwisów online, takich jak Spotify, Radio internetowe TuneIn, Amazon Music HD, TIDAL i korzystaj z funkcjonalności Bluetooth, Apple AirPlay 2 i Wi-Fi dzięki platformie HEOS Built-in. Ciesz się swoją kolekcją MP3, a nawet formatami audio w wysokiej rozdzielczości (pliki WAV, FLAC, ALAC i DSD 2.8/5.6 MHz) przez USB lub sieć. Denon AVC-X3700H jest również kompatybilny z asystentami głosowymi Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri, zapewniając bezproblemową i intuicyjną kontrolę. Nasz wielokrotnie nagradzany Denon Setup Assistant wizualnie prowadzi użytkownika przez kolejne etapy procesu instalacji, zapewniając prawidłową konfigurację już za pierwszym razem. Każdy system kina domowego jest inny - dlatego Denon korzysta z wysokiej jakości technologii kalibracji pomieszczenia Audyssey MultEQ XT32, która automatycznie koryguje i optymalizuje ustawienia wzmacniacza AV, aby zapewnić naprawdę wciągające wrażenia dźwięku 3D, indywidualnie dostosowane do Twojego unikalnego środowiska odsłuchowego.

Wydajny 9-kanałowy wzmacniacz:
Zapewnia maksymalną wydajność i oferuje 180 W na kanał, dostarczając precyzyjny i dynamiczny dźwięk Denon.

Pełna obsługa i skalowanie 8K/60Hz i 4K/120Hz:
Dzięki obsłudze najnowszych standardów HDMI możesz cieszyć się najwyższą jakością wideo 8K z urządzeń źródłowych 8K. Jedno wejście 8K i dwa wyjścia 8K/60Hz i 4K/120Hz. Skalowanie do 8K jest dostępne na wszystkich 7 wejściach HDMI.

Zaawansowana sekcja HDMI:
Dzięki 7 wejściom i 3 wyjściom HDMI z pełną obsługą HDCP 2.3 można podłączyć do siedmiu urządzeń multimedialnych i przesyłać sygnał do trzech wyświetlaczy.

Formaty dźwięku 3D:
Ciesz się wciągającym dźwiękiem 3D dzięki dekodowaniu Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X i DTS Virtual:X.

Technologia IMAX Enhanced:
Zapewnia prawdziwe wrażenia kinowe IMAX w domowym zaciszu.

Obsługa kanału zwrotnego audio (eARC) HDMI:
Połącz telewizor z obsługą eARC HDMI poprzez główne wyjście HDMI, aby przesyłać nieskompresowane i kodowane obiektowo formaty audio, takie jak Dolby Atmos i DTS:X, bezpośrednio z aplikacji smart TV do wzmacniacza AV.

Nowoczesna sekcja wideo:
Obsługa najnowszych formatów HDR, w tym HDR10, HDR10+ (nowość w 2020 roku), HLG, Dolby Vision, a także Dynamic HDR (nowość w 2020 roku), aby zapewnić najwyższą jakość obrazu pod względem jasności, przejrzystości i kontrastu.

Następna generacja jakości filmów:
Dzięki skalowaniu i rozdzielczości 8K/60Hz, Dynamic HDR i Quick Media Switching (QMS), możesz cieszyć się krystalicznie czystym i płynnym obrazem w najwyższej dostępnej jakości.

Wciągające wrażenia w grach wideo:
Dzięki rozdzielczości 4K/120Hz, zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), automatycznemu trybowi niskiego opóźnienia (ALLM) i szybkiemu transportowi klatek (QFT), możesz cieszyć się grami z niesamowitym obrazem, a także ze zmniejszonym opóźnieniem i zwiększoną płynnością.

Kompatybilność z wiodącymi asystentami głosowymi:
Używaj swojego głosu, aby sterować wzmacniaczem AVC-X3700H i serwisami muzycznymi online za pomocą Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri.

Nowy procesor DSP zapewniający większą moc przetwarzania:
Dzięki przetwarzaniu 11.2 kanałowemu możesz podłączyć zewnętrzny wzmacniacz mocy do AVC-X3700H, aby zasilić dwa dodatkowe kanały, tworząc 11.2 kanałową konfigurację kina domowego.

Bezprzewodowy streaming muzyki z najpopularniejszych serwisów online:
Ciesz się wszystkimi ulubionymi serwisami muzycznymi, takimi jak Spotify, Radio internetowe TuneIn, Amazon Music HD, TIDAL, Deezer i wieloma innymi. AVC-X3700H pozwala także cieszyć się muzyką przez AirPlay 2, oferując odtwarzanie ulubionych utworów z Apple Music.

Certyfikat „Roon Tested”:
Odkryj na nowo swoją cyfrową bibliotekę muzyczną dzięki wyszukiwalnym, możliwym do przeglądania informacjom o Twoich ulubionych wykonawcach i utworach. Znajdź teksty piosenek, daty koncertów, zdjęcia, biografie, recenzje i wiele więcej. Wymagana płatna subskrypcja.

Wejście Phono:
Dzięki zintegrowanemu wejściu Phono wzmacniacz AVC-X3700H umożliwia podłączenie gramofonu i odtwarzanie ulubionych płyt winylowych. Ciesz się swoją kolekcją z wyjątkową jakością dźwięku.

Dwa wyjścia subwoofera:
Zastosowanie dwóch subwooferów wygładza poziom niskich częstotliwości w celu lepszego rozproszenia basu.

Bezprzewodowa platforma streamingu muzyki multi room HEOS Built-in:
Korzystaj z funkcjonalności multi room, aby cieszyć się dźwiękiem w całym domu. AVC-X3700H współpracuje również z nowo wprowadzonymi inteligentnymi głośnikami Denon Home, abyś mógł cieszyć się dźwiękiem w całym domu - w każdym pomieszczeniu.

Streaming dźwięku Hi-Fi w wysokiej rozdzielczości:
Ciesz się odtwarzaniem ulubionych plików w wysokiej rozdzielczości takich jak FLAC, ALAC i WAV, a także DSD 2.8/5.6MHz.

Tryb All Zone TV audio:
Odtwarzaj dźwięk z telewizora w drugiej strefie równocześnie ciesząc się dźwiękiem przestrzennym w głównej strefie.

Wbudowany moduł Bluetooth i Wi-Fi z dwupasmową obsługą 2.4 GHz/5 GHz:
Niezawodna łączność nawet w środowiskach miejskich o dużym natężeniu sieci bezprzewodowych.

Transmiter audio Bluetooth:
Ciesz się ulubioną muzyką przez słuchawki Bluetooth. Ta funkcja umożliwia odtwarzanie tylko przez słuchawki Bluetooth, a także jednoczesne odtwarzanie razem z podłączonymi głośnikami.

Wielokrotnie nagradzany Denon Setup Assistant i graficzny interfejs użytkownika:
Łatwa i intuicyjna konfiguracja od razu po wyjęciu z pudełka.

Audyssey MultEQ XT32, Dynamic Volume, Dynamic EQ, LFC i Sub EQ HT:
Zapewniają doskonałą korekcję akustyki Twojego pokoju, w tym EQ subwoofera.

Kompatybilność ze Smart TV:
steruj wzmacniaczem Denon AVC-X3700H za pomocą pilota telewizora korzystając z funkcji HDMI CEC.

Gotowy do instalacji niestandardowej:
Denon AVC-X3700H oferuje funkcje kontroli zewnętrznej i kontroli IP w celu łatwej personalizacji i kompatybilności z rozwiązaniami integracyjnymi innych firm.

Wyjście wyzwalacza 12V:
Podłącz kompatybilne urządzenie, takie jak projektor i pracuj w trybie czuwania.

Niesamowity dźwięk oparty na 110 latach doświadczenia:
Denon to wiodąca japońska marka audio. Od założenia w 1910 roku, nieustannie dążymy do najwyższej jakości, innowacyjności i wydajności dźwięku.