Kategorie

Promocje

JBL T450
109,00 zł
Przeczytaj opinie klientów

Credit Agricole Raty

LukasRaty

DENON AH-MM200

Producent: DENON
Dostępność:
szt.
949,00 zł349,00 zł
Składane słuchawki nauszne
Twoja muzyka będzie brzmiała lepiej niż kiedykolwiek dzięki słuchawkom Denon AH-MM200, które zostały profesjonalnie dostrojone do neutralnej charakterystyki dźwięku po to, by był on naturalny i wiernie oddawał dźwięki oryginalnego nagrania.

Elipsoidalne muszle o konstrukcji wzmocnionej włóknem szklanym
Oferując dużą wygodę mocowania na uszach, AH-MM200 posiada muszle w kształcie elips o eleganckim wykończeniu przypominającym ceramikę dodatkowo odpornym na zarysowania. Muszle są zbudowane z materiału wzmocnionego włóknem szklanym, dzięki czemu ograniczono rezonans zachowując lekkość i sztywność. 

30mm przetworniki z trójwarstwową membraną i magnesami neodymowymi
W 30-milimetrowych przetwornikach słuchawek AH-MM200 zastosowano technologię Denon - membrany o potrójnej warstwie, aby zapewnić dźwięk o szerokim paśmie przenoszenia  oraz wysokiej dynamice oraz magnesy neodymowe dla wyjątkowych wrażeń muzycznych. 

Kable z miedzi beztlenowej

W zestawie znajdują się również dwa odłączane przewody audio (obydwa z miedzi beztlenowej OFC). Jeden z przewodów wyposażony jest w przyciski sterowania i mikrofon,  drugi - dłuższy jest zwykłym przewodem bez tych funkcji. To umożliwia używanie jednego kabla ze swoim smartfonem lub urządzeniem przenośnym, natomiast drugiego podłączonego do swojego systemu Hi-Fi w domu. Obydwa kable mają pozłacane wtyczki.

Nowoczesne, europejskie wzornictwo
Skonstruowane tak, by nie tylko dobrze grały, ale również dobrze wyglądały, AH-MM200 są synonimem nowoczesnego europejskiego wzornictwa inspirowanego klasycznym stylem.

Dostępne w kolorze czarnym i białym 
AH-MM200 są dostępne w dwóch kolorach wykończenia do wyboru - stylowym czarnym, i szykownym białym


Akcesoria w komplecie

  • Pokrowiec
  • Odłączany kabel z miedzi beztlenowej OFC z pilotem i mikrofonem
  • Odłączany kabel audio z miedzi beztlenowej OFC