Dali ZENSOR PICO

  • 549,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

ZENSOR PICO

Znalezienie miejsca dla wysokiej jakości głośników nie zawsze jest łatwym zadaniem. Znalezienie miejsca dla tradycyjnych głośników Hi-Fi w salonie, sypialni lub pokoju dla dzieci jest zawsze kwestią równowagi pomiędzy wydajnością a rozmiarem. Firma DALI znalazła wreszcie rozwiązanie tego problemu.

Zestaw ZENSOR PICO to ultra kompaktowy, wysokiej jakości głośnik o bardzo małej stopie, lecz dużym odcisku. Wykorzystując technologie znane z nagradzanej serii ZENSOR w idealnym połączeniu objętości głośnika niskotonowego i kolumny, seria ZENSOR PICO zapewnia zdumiewająco szczegółowy, spójny i pełny dźwięk.

Pomimo małego rozmiaru, wypełnia on pomieszczenie i zapewnia zdumiewającą wydajność basów. Mimo, że ZENSOR PICO jest niemal 30% mniejszy od ZENSOR 1, dźwięk nie traci na jakości. Należy go ustawić blisko ściany lub bezpośrednio na ścianie, aby uzyskać optymalną wydajność.

Zestaw ZENSOR PICO to uniwersalny i kompaktowy głośnik stereo, idealny do małych i średnich pomieszczeń. Można go wykorzystać, jako przedni głośnik w systemie surround 2.1 lub przedni i tylny głośnik w systemie 5.1 w połączeniu z zestawem ZENSOR PICO VOKAL, włącznie z subwooferem, jako popularne i dyskretne źródło dźwięku.

Zestaw wyróżnia się dzięki znanym znakom DALI, takim jak lekkie i jednocześnie wytrzymałe stożki z włókna drzewnego gwarantujące wysoce dynamiczne, szczegółowe i niezakłócone odtwarzanie dźwięku, podczas gdy ultra lekki materiał głośnika wysokotonowego z miękką kopułą zapewnia obsługę bardzo szerokiego zakresu częstotliwości.

Model ZENSOR PICO obejmuje również zestaw ZENSOR PICO VOKAL zapewniając najlepsze doświadczenie płynące z kompaktowego systemu surround.