Dali SPEKTOR 1

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: DALI
  • Dostępność: na zamówienie - czas realizacji ok. 5 dni
  • szt.
  • 499,00 zł

DOŚWIADCZ DOSKONAŁEGO DŹWIĘKU

Otwierając świat zaawansowanego audio dla wszystkich, firma DALI zaprezentowała kompletną serię głośników SPEKTOR – cztery ekscytujące i mocne głośniki, które zachowują idealny stosunek ceny do jakości, a także oferują miłośnikom muzyki brzmienie znane fanom marki DALI.

Seria stworzona zgodnie z podstawowymi zasadami firmy, odnośnie akustyki i elektroakustyki, składa się z czterech modeli zdolnych do zbudowania doskonałego brzmienia w każdym pomieszczeniu. Począwszy od dużego głośnika podłogowego SPEKTOR 6, poprzez niezwykle kompaktowy głośnik podstawkowy SPEKTOR 1, oraz SPEKTOR 2 o mocniejszym fundamencie basowym, uzyskujemy starannie określoną wydajność w głośnikach zaprojektowanych przez duńskich inżynierów dźwięku. Gdy dodatkowo dołączymy do nich SPEKTOR VOKAL oraz SUB E-9 F firmy DALI, stworzymy niezwykle silny i imponujący zestaw kina domowego 5.1.

Seria SPEKTOR oferuje audiofilskie brzmienie szerszemu gronu odbiorców, niż kiedykolwiek do tej pory, wyznaczając nowe standardy w reprodukcji dźwięku w tym przedziale cenowym.

 

DALI SPEKTOR 1, super-kompaktowy głośnik podstawkowy, który idealnie sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach, które chcemy wypełnić imponującym dźwiękiem.

Typ: Głośnik podstawkowy o kompaktowych wymiarach
Pasmo przenoszenia: 59–26 000 Hz
Impedancja: 6 Ω – 103 dB SPL
Skuteczność: 83 dB
Zalecana moc wzmacniacza: 40–100 W
Częstotliwość podziału: 2100 Hz
Przetwornik wysokotonowy: 21 mm o ultralekkiej konstrukcji membrany
Przetwornik nisko-średniotonowy: 10 cm niskostratna membrana z włóknem drzewnym
Konstrukcja: 2-drożna Bass-reflex
Wymiary: 237 x 140 x 195 mm
Waga: 2,6 kg
Akcesoria: gumowe stopki, uchwyty ścienne