Cambridge Audio Topaz AM10 + CD10

  • szt.
  • 2 580,00 zł 2 145,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Topaz to zestaw znakomitych, oddzielnych urządzeń Hi-Fi marki Cambridge Audio zaprojektowanych od podstaw w Zjednoczonym Królestwie. Gwarantujemy, iż każdy z elementów zestawu spotęguje Państwa doznania muzyczne. Niezależnie od ulubionego gatunku muzyki i preferowanego sposobu jej słuchania, mamy w ofercie odpowiedni model Topaz, który zapewni niezapomniane wrażenia.

Dzięki bogatej ofercie znakomicie wyposażonych wzmacniaczy z możliwością podłączenia odtwarzacza iPod/MP3, zintegrowanego tunera oraz odtwarzaczy CD, nigdy nie było lepszej sposobności, by porzucić świat jednoelementowych systemów rozrywki i zapoznać się z prawdziwym brzmieniem muzyki.

Doskonały dźwięk jakości Hi-Fi wcale nie musi kojarzyć się z wielkimi i brzydkimi urządzeniami. Piękne i stylowe wzornictwo całkowicie metalowych zestawów Topaz jest wyrazem najwyższej jakości, która będzie idealnie harmonzować z wnętrzem domu.

 

AM10 - wysokiej klasy zintegrowany wzmacniacz

Jeżeli poszukujesz wzmacniacza, który nigdy nie okaże słabości, AM10 jest tym, czego pragnie Twój wyczulony słuch. Dzięki autentycznej mocy 35 watów na kanał, niektóre znacznie droższe, konkurencyjne urządzenia z trudnością dotrzymają mu kroku! Stylowa obudowa zewnętrzna ze szczotkowanego aluminium doskonale skrywa wysokowydajną elektronikę, zdolną w każdej chwili tchnąć w muzykę życie. Zrealzowany całkowicie w układzie dyskretnym z nadmiarowym transformatorem toroidalnym, wzmacniacz AM10 jest prawdziwym wilkiem w owczej skórze! W zakresie funkcjonalności urządzeniu AM10 nie brakuje absolutnie niczego. Pięć wejść liniowych umożlwia podłączenie wszystkich ulubionych urządzeń, takich jak CD, TV, DVD, itd., i odsłuch dźwięku z doskonałą jakością. Wzmacniacz wyposażono także w przedwzmacniacz do gramofonu. W związku z tak dużą liczbą opcji, czytelny wyświetlacz AM10 zawsze prezentuje pełną informację o aktywnym źródle i aktualnej głośności. Należy także wspomnieć, iż do zestawu dołączony jest pilot, który pozwala czerpać pełną radość z muzyki, gdziekolwiek nie postanowisz się relaksować.

 

 

CD10 - premium CD player

Dzięki cieszącemu się powszechnym uznaniem, wysokiej klasy przetwornikowi cyfrowo-analogowemu (DAC) Wolfson oraz doskonałemu serwomechanizmowi i precyzyjnemu układowi transportowemu, odtwarzacz CD10 ujarzmi każdy bit informacji z Twoich ulubionych płyt i przekaże niezakłócony sygnał do odpowiedniego wzmacniacza Topaz.

Odtwarzacz CD10 jest całkowicie odmienny od swoich rywali dzięki autentycznej elektronice Hi-Fi, która faktycznie poprawia wrażenia przy odsłuchu muzyki. Kluczowym elementem urządzenia są układy elektroniczne wykonane przy wykorzystaniu techniki dwustronnego montażu powierzchniowego, która pozwoliła inżynierom Cambridge Audio znacząco skrócić ścieżki sygnałowe, co zaowocowało poprawą wierności i wyrazistości dźwięku.