Beyerdynamic Custom Street

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: BEYERDYNAMIC
  • Dostępność: dostępny
  • szt.
  • 399,00 zł

CUSTOM STREET stanowi kontynuację popularnej serii CUSTOM stworzonej przez inżynierów z Heilbronn. Tak jak to było w przypadku pierwszych na świecie interaktywnych słuchawek CUSTOM ONE - PRO - dużą wagę przypisuje się w nich indywidualności.

Dzięki umieszczonym na nausznikach suwakom dźwięku CUSTOM użytkownik może regulować intensywność basów. Suwaki te umożliwiają stopniowe dostrojenie akustyczne słuchawek - od analitycznego dźwięku po głębokie basy - co sprawia, że słuchawki CUSTOM STREET są idealne do odtwarzania i miksowania utworów z SoundCloud, jak również do użytku podczas prywatnych przyjęć i spotkań z najnowszą muzyką taneczną, elektroniczną lub hip hopem.

Elastyczna i wytrzymała konstrukcja

Słuchawki CUSTOM STREET - dostępne w kolorze czarnym lub białym - są zaprojektowane specjalnie do zastosowań mobilnych.

Mimo solidnej konstrukcji, można je łatwo transportować po złożeniu do niewielkich rozmiarów. Nauszniki obracają się o 90 stopni, tak, aby słuchawki mogły być wygodnie noszone na szyi. Do zapewnienia bezpieczeństwa słuchawkom podczas podróży w zestawie znajduje się pokrowiec EVA wykonany z tego samego wytrzymałego nylonu, co torby na laptopy.
Odłączany przewód słuchawkowy z mikrofonem jest kompatybilny z większością smartfonów i tabletów z systemem Android oraz urządzeń firmy Apple.

Przewód pokryty jest kevlarem, włóknem syntetycznym pięć razy mocniejszym od stali o tej samej wadze.

Wyjątkową cechą przewodu jest to, że po jego podłączeniu do prawej lub lewej słuchawki, możliwe jest podłączenie jeszcze jednej pary słuchawek do drugiego gniazda mini jack 3,5 mm – jest to zatem idealne rozwiązanie do słuchania muzyki lub oglądania filmów z przyjaciółmi. Odłączany przewód oferuje również ochronę: w przypadku nadepnięcia, wtyczka zostanie wysunięta z gniazda, lecz siła ciągnięcia nie zostanie przyłożona do gniazd w słuchawkach.

Szeroka gama akcesoriów

Słuchawki wyposażone są w 16 alternatywnych projektów nakładek odpowiednich na każdy nastrój. Jeszcze większy wybór dodatkowych nakładek, pierścieni i przewodów dostępny jest na stronie internetowej beyerdynamic.

Użytkownicy, którzy chcą dostosować swoje słuchawki CUSTOM STREET poza bogatym wyposażeniem standardowym mogą zakupić mikrofon zewnętrzny, (199 PLN) aby w parę sekund przekształcić swoje słuchawki w multimedialny zestaw dla gracza.

Profesjonalny mikrofon typu gęsia szyja jest odpowiedni do wykonywania połączeń telefonicznych lub rozmów przez Skype, jak również do nagrywania mowy i śpiewu. Mikrofon ten zapewnia krystalicznie czystą jakość nagrywania podczas rozmów lub podcastów.

Dodatkowy kabel spiralny (119 PLN) zapewnia jeszcze większą elastyczność nagrywania w domu lub bycia DJ-em.