Kategorie

Promocje

JBL T450
109,00 zł
Przeczytaj opinie klientów

Credit Agricole Raty

LukasRaty

AKG N60 NC słuchawki z redukcją szumów

Producent: AKG
Dostępność:
dostępny
szt.
899,00 zł849,00 zł

Najwyższej jakości słuchawki tłumiące zakłócenia z zewnątrz dla osób, które wolą słuchać muzyki w samotności.

Same przyjemne doznania. Od słuchawek AKG N60NC, wyróżnianych nagrodami Grammy za niezwykłej jakości dźwięk, można oczekiwać tylko czystych doznań akustycznych – wyposażono je bowiem w najlepszą w swojej klasie technologię aktywnego tłumienia zakłóceń z zewnątrz, takich jak hałas w samolocie czy pociągu. Przez 30 godzin działania baterii bez przerwy możesz cieszyć się nowymi słuchawkami AKG stworzonymi dla satysfakcji podróżników. Jeśli marzysz o zatopieniu się w strumieniu muzyki na dłuższy czas, słuchawki N60NC będą nawet służyć po wyczerpaniu się baterii – w trybie pasywnym. Niezrównane doświadczenia z odsłuchu są spotęgowane eleganckim wykonaniem tych lekkich słuchawek, których wysoką klasę podkreślają aluminium, skóra i pianka zachowująca dostosowany kształt. Co więcej, te światowej klasy słuchawki wyposażono w wyjątkowy mechanizm składania 3D-Axis, bogaty zestaw akcesoriów do podróży, przewód z uniwersalnym 1-przyciskowym mikrofonem/pilotem zdalnego sterowania oraz kabel USB do ładowania.

 

 

CECHY I KORZYŚCI

 

Zaufaj ekspertom od akustyki AKG

 

Czysta, światowej klasy sygnatura akustyczna z ciepłymi basami, która wyniesie Twoje doznania ze słuchania muzyki na zupełnie nowy poziom.

 

Wysokiej klasy technologia aktywnego tłumienia zakłóceń z zewnątrz

 

Wytłumia dźwięki z otoczenia, szczególnie podczas podróży, aby zapewnić doskonałe warunki odsłuchu każdemu, kto chce w spokoju posłuchać muzyki.

 

Bogaty zestaw akcesoriów do podróży

 

Zaprojektowane z myślą o komfortowym przenoszeniu i przechowywaniu z użyciem mechanizmu składania 3D-Axis oraz futerału – w każdej chwili możesz zabrać takie słuchawki w drogę.

 

Długotrwała przyjemność ze słuchania muzyki

 

Dzięki baterii zapewniającej 30 godzin muzyki i wygodnemu kablowi USB do ładowania, słuchawki N60NC sprawdzają się w każdej sytuacji.

 

SPECYFIKACJE TECHNICZNE

Pasmo przenoszenia : 10 Hz – 22 kHz

Impedancja       : 32 omy

Maks. moc wyjścia  : 30 mW

Efektywność     : 123 dB SPL/V przy 1 kHz

Masa     : 150 g

Długość przewodu   : 1,2 m

Złącze   : gniazdo stereo 3,5 mm typu mini-jack

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

1 para słuchawek N60 firmy AKG

1 futerał transportowy

Adapter do samolotu

Kabel USB do ładowania akumulatora

Odłączany przewód 3,5 mm z uniwersalnym mikrofonem/pilotem zdalnego sterowania